REFERANSLAR

“Seray sakin ve çok cana yakın bir koç, anında güvenilir bir koçluk ilişkisi kuruyor ve beklediğimden çok daha hızlı ve çok daha derin bir şekilde konulara girebildik. Onunla konuşmayı çok kolay buldum ve o gerçekten her dediğimi duydu ve herşeyi gördü. Her seansımızın hızı uygundu ve keşif süreci de hızlı oldu, ve bu sayede hedeflerimi belirleyip aksiyon planımı yaparak koçluk almak istediğim konuda tam olarak almak istediğimi alarak süreci tamamladım.”

(“Seray is a calm and very approachable coach, she instantly creates trust in the coaching relationship and we were able to go into the subject matter so quickly and much deeper then I could have imagined. I found it very easy to talk to her and that she really heard and saw everything. Each session was at a good pace and discovery was quick, which meant I could create my goals/action plan and walk away with exactly what I wanted in my coaching subject.”)


“Bu koçluk süreci çok hoşuma gitti, kişisel ve de bir koç olarak profesyonel anlamda bana, doğru bir koçla çalıştığında çok daha açık ve dürüst olunabileceğini öğretti. Gerçek tam önünde duruyor ve tabi çözümler de. Durumu olduğu gibi görebildiğinde daha derin bir anlayışa sahip olabiliyorsun ve böylece doğru yöne gittiğinden emin olarak objektif bir şekilde hedef belirleyebiliyorsun.”

(“I enjoyed this round very much, it has certainly on a personal and professional note taught me when you have the right coach, you are so much more open and honest. The truth is in front of you and so are the solutions. You create a deeper awareness and when you see the situation for what it is – you can be objective and set goals/action plan and know you are going in the right direction with confidence.”)


“O kadar çok görüyor ve duyuyor ki bunları size yansıtabiliyor ve güçlü sorular sorabiliyor.”

(“She sees and hears so much that she is able to reflect and ask powerful questions.”)


“Seray’a koçum olduğu için teşekkür ediyorum; o gerçekten müşterisine sezgileriyle yaklaşabiliyor. Aktif bir dinleyici ve koçluk yolculuğumuzun başında itibaren derin bir farkındalık yarattı. Destekleyici ve müşterisinin kendi çözümlerini bulacağına inanıyor ve güveniyor.”

(“I would like to thank Seray for being my coach; who is truly intuitive to her client. She is an active listener and creates a very deep awareness from the start of our coaching journey. She is supportive and has the confidence to believe that her client will find their own solutions.”)


“Yarattığı koçluk ortamından keyif aldım ve çok kısa bir süre içinde aldığım sonuçlardan memnunum. Seray’ı hiç tereddüt etmeden öneririm, o harika bir koç!”

(“I have enjoyed the coaching presence she has created and I am delighted with the results that I have achieved in such a short space of time. I have no hesitation in recommending Seray, she is a brilliant coach!”)

Teşekkürler…. Çok teşekkürler…

 


 

ÜCRETSİZ İKİ SAAT KOÇLUK RANDEVUNUZU HEMEN ALMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN: “RANDEVU AL!”.

 


 

ÖNEMLİ NOT: Lütfen bu sayfalardaki önerileri, bilgileri kendi süzgecinizden geçirerek değerlendirin ve uygulayın. Gerekli durumda doktorunuza danışın. Buradaki paylaşımlar tedavi amaçlı değildir. Tamamen kişisel deneyimlerimi paylaştığım bir sayfadır. Teşekkürler!